Trzeba sobie zdać sprawę, że STACJAECO DOG TOILET to nowe rewolucyjne rozwiązanie, z którym zarówno właściciel jak i jego pies musi się najpierw zapoznać i nauczyć poprawnie i regularnie używać.

Prostotę i efektownośćSTACJIECO DOG TOILET można podzielić na kilka kroków.

Pies przyprowadzany jest do stacji przez swojego właściciela. Pies załatwia potrzebę a właściciel likwiduje odchody. Mocz jest filtrowany przez opatentowaną technologię, zmieniając się w nieszkodliwy płyn.

Prosty i efektywny sposób pomaga, bo świat był bardziej czysty i piękny.

1. Pies jest przyciągany do stacji

STACJA ECO DOG TOILET aktywnie przyciąga psy dzięki specjalnej substancji z zawartością psichfemomonów, które stopniowo uwalniają się w okolicy stacji.Ta substancja z psich feromonów działa na psa uspokajająco, dzięki czemu pies dane terytorium oznakowuje.

2. Właścicielwspiera psa

Współpraca właściciela psa przy tym ekologicznym rozwiązaniu jest bardzo ważna, bo psa trzeba wspierać przy załatwianiu potrzeby w STACJI ECO DOG TOILET, głównie podczas porannych spacerów. Właściciel psa po przybyciu do STACJI ECO DOG TOILET STANICI zwalnia smycz, ewentualnie mocuje na uchwycie, który znajduje się na słupie stacji.

3. Pies załatwia potrzebę

Właściciel psa pozwala, aby pies załatwił potrzebę.
Potem psa ocenia lub nagradza, aby z załatwiania potrzeby w STACJI ECO DOG TOILET zrobił się nawyk.

4. Właściciel likwiduje odchody

Właściciel psa nabiera łopatką odchody pasa i z częścią absorpcyjną substancji i wrzuca je do plastikowegoworka, który znajduje się na koszu ochronnym STACJIECO DOG TOILET.

5. Mocz jest filtrowany

Resztki odchodów oraz mocz przechodzi przez substancję absorpcyjną a następnie wkładkę filtracyjną, dzięki czemu pozbawiony zostaje bakterii, zapachu i jest neutralizowany.

6. Wynikiem filtracji jest nieszkodliwa substancja.